| Name | Cable Winch Puller |
|---|---|
| Type | Diesel Engine Powered |
| Feature | High Efficiency |
| Traction Speed | 2600 M/MIN |
| Moderate Speed | 18.9/9.1 M/MIN |
| Material | Aluminum |
|---|---|
| Feature | Aluminum Ladders |
| Structure | Single Straight Or Stretch |
| Frame | Aluminum Frame |
| Application | Power Construction |
| Usage | Ground Cable Pulling |
|---|---|
| Name | Hold On Cable Roller |
| Model | DR1 |
| Length | 1m |
| Weight | 14kg |
| Name | Steel Rope Gripper |
|---|---|
| Item | SKG50N |
| Rated Load | 5T |
| Wire Rope | 11~15mm |
| Application | Grip Anti-twist Steel Rope |
| Model | XFSJ-20 |
|---|---|
| Rated Load | 2T |
| Name | Cable Pulling Winch |
| Engine | Gasoline Or Diesel |
| Usage | Site Work |