| Name | Cable Winch Trailer |
|---|---|
| Type | Diesel Engine Powered |
| Power | 9HP |
| Traction Speed | 3600 M/MIN |
| Drum Bottom Of Groove Diamete | Φ230 |
| Product Name | Wire Rope Winch |
|---|---|
| Power | 5.7 Kw |
| Capacity | 50KN |
| Usage | Transmission Line |
| Engine | Gas Or Diesel |
| Type | Cable Winch |
|---|---|
| Slow Speed | 5m/min |
| Fast Speed | 11m/min |
| Usage | Transmission Line |
| Engine | Petrol Or Diesel |
| Model | Gas Powered Winch |
|---|---|
| Capacity | 1 Ton |
| Name | Cable Pulling Machine |
| Power | Honda.yamaha Gasoline |
| Usage | Transmission Line |
| Model Number | JJM-5SQ |
|---|---|
| Capacity | 5 Ton |
| Usage | Transmission Line |
| Engine | Petrol Or Diesel |
| Application | Call Pulling Powered |
| Name | Cable Pulling Winch |
|---|---|
| Application | Transmission Line |
| Capacity | 10KN-80KN |
| Power | Gas Or Diesel |
| Usage | For Pulling |
| Name | Gasoline Cable Pulling Winch |
|---|---|
| Model Number | JJM5 |
| Power Source | Gasoline Power Or Diesel Power, Diesel Gasoline |
| Application | Power Construction |
| Capacity | 30KN,50KN, 3T,5T |
| Electric Motor | 3KW Or 4KW |
|---|---|
| Name | Electric Cable Winch Puller |
| Application | Power Construction |
| Power | Electric Engine 220V / 380V |
| Drive | Belt Drive |
| Rated Load | 3Ton |
|---|---|
| Engine | Gasoline Engine 5.5HP |
| Future | Fast Speed Gas Engine |
| Site Work | Line Transmission |
| Type | Powered Winch |
| Model | SFJ-30 |
|---|---|
| Capacity | 3Ton |
| Application | Wire Winding Machine |
| Weight | 185KG |
| Speed | 7.5-28 M/min |