| Name | Power Capstan Winch |
|---|---|
| Model | Petrol Or Diesel |
| Usage | Pulling |
| Application | Construction Site |
| Capacity | 80KN |
| Item Name | Wire Rope Gripper |
|---|---|
| Model | M2000 |
| Application | F4 ~ 22mm |
| Weight | 1.5kg |
| Using | Tighten Wire |
| Name | A-Shape Tubular Gin Pole |
|---|---|
| Item No. | 03311-03321 |
| Model | LBGR120A/LBGR150A |
| Length | 6-9/8-13 |
| Diameter*Wall | 12x7/150x6 |