| Model | JJD |
|---|---|
| Voltage | 220v/380v |
| Electro Motor | 4KW |
| Phase | One Or Three |
| Application | Transmission Line |
| Item No. | 13310 |
|---|---|
| Model | 1000 |
| Rated Load | 10KN |
| Applicable Wire Diameter | 2.5-16mm |
| Weight | 1.3KG |
| Rated Load | 30KN |
|---|---|
| Model Number | SFJ-30 |
| Name | Wire Winding Machine |
| Pulling Speed | 7.5-28 M/min |
| Weight | 210KG |
| Model | Hand Winch Puller |
|---|---|
| Usage | Household,engineering |
| Capacity | 1 Ton(1000kg) |
| Materail | Body / Steel A3; Hook / Steel |
| Description | Single Line Double Gears Two Hooks |
| Name | Cable Pulling Winch |
|---|---|
| Item No. | 08155 |
| Model | JJQ-30HQ |
| Tractive Force | 3-5T |
| Power | 4.04-6.61KW |
| Name | Ratchet Withdrawing Wire Tighter |
|---|---|
| Item No. | 14102-14104 |
| Model | SJJA-1-SJJA-3 |
| Rated Load | 10-30KN |
| Tight-Line Length | 1200-1500mm |
| Name | Vertical Type Cable Reel Stand |
|---|---|
| Item No. | 15131-15135 |
| Model | SIW-1-SIW-7A |
| Diameter | 500-1500mm |
| Rated Load | 10-70KN |
| Item No. | 15151/15152 |
|---|---|
| Model | SIPZ-5H/SIPZ-7H |
| Applicable Cable Reel Diameter | 1250-2240mm |
| Applicable Cable Reel Max Plate Width | 1400mm |
| Hole Diameter | 80-125mm |
| Name | Detachable Type Cable Reel Stand |
|---|---|
| Item No. | 15141-15144 |
| Model | SIPZ3-SIPZ10 |
| Rated Load | 30-100KN |
| Applicable Cable Reel Diameter | 1600-3000mm |
| Name | Cable Conveyer |
|---|---|
| Item No. | 21102-21105 |
| Model | DCS-5-DCS-110 |
| Power | 380KV |
| Pull Force | 5-8KN |