| Item No. | 20111B |
|---|---|
| Rated Load | 30KN |
| Hammer Length | 3x2m |
| Weight Of Hammer | 3x9Kg |
| Chain Length | 9M |
| Name | Battery Powered Hydraulic Crimping Pliers |
|---|---|
| Item No. | 16209-16209B |
| Model | HT-Z1-HY-Z3 |
| Crimping Force | 60-250KN |
| Stroke | 17-35mm |
| Name | Manual Chain Hoist |
|---|---|
| Item No. | 14282-14351 |
| Rated Load | 5-200KN |
| Minimum Distance Between Hooks | 280-1040mm |
| Standard Lifting Height | 3M |